Achter de schermen – deel 4

Achter de schermen zijn we momenteel druk met het aantrekken van een nieuw teamlid. Wij zijn als Startblok nu bijna 3 jaar open. Wij zijn enorm op elkaar ingespeeld en kunnen bijna elkaars gedachten lezen. Wij vinden echter ook dat wij als persoon, als leerkracht en als organisatie moeten kunnen groeien in onze ontwikkeling. Dat houdt in dat wij nieuwe plannen aan het maken zijn, wat ruimte geeft om op de groep een nieuw gezicht neer te zetten.

We hebben afgelopen periode een vacature uitgezet en daarop zijn diverse sollicitatiebrieven gekomen. Uiteraard zijn wij daar erg blij mee. De komende week zullen wij met een aantal sollicitanten een eerste gesprek hebben. Dan kiezen wij die sollicitanten waarvan we denken goed samen te kunnen werken en die gaan in gesprek met ons bestuur. Met dit soort zaken is het dus erg fijn een bestuur te hebben. Zij zullen de verdere gesprekken voeren en in samenspraak met ons de nieuwe collega aanstellen. Wanneer ons nieuwe teamlid kan en mag beginnen is nog niet duidelijk en gaat in gezamenlijk overleg.