Achter de schermen – deel 2

Momenteel zijn we druk bezig met de invoering van het nieuwe administratiesysteem. Ouders van kinderen die al bij ons komen hebben een e-mail gekregen om zich opnieuw in te schrijven. Wij moeten als volgende onderdeel alle kinderen bevestigen en daarna een contract toevoegen. Het betekent ook een aanpassing aan de website omdat nieuwe ouders zich straks via de website digitaal kunnen inschrijven. Eventjes weer veel werk, maar daarna is alles weer op orde.

Ook is van de week weer de GGD langs geweest naar aanleiding van ons vorige bezoek. We blijven in gesprek met de GGD, ook met behulp van ons bestuur, om alles op orde te krijgen zoals de GGD het graag ziet. Dit kost tijd en energie.

In de vakantie zullen we met bovenstaande druk bezig zijn, alsook met de invulling van het nieuwe thema. Na de vakantie gaan we werken over de kledingwinkel.